Pedigree

     Skúšky

     Výstavy

     Fotogaléria

     O mne

     Krytia

     Kontakt     ENGLISH VERSION

     DEUTSCHE VERSION

   
Vážené psie slečny a dámy,

nemyslite si o mne prosím, že som nejaký pracant! To ma nútia moji páničkovia, aby som vraj mal čo najviac skúšok kým som mladý. Ja som úplne normálny chalan, občas ma aj môj ujo - pán Orban nazve ALAN - CHALAN.
No, čo o sebe napísať? Žijem v rodinke v paneláku s mojim pánom a jeho troma slečnami, no, čo vám budem hovoriť, doslova hárem! Úplne ma zbožňujú - stačí nahodiť psie oči a už mi pánova panička ponúka jej večeru. Ale to už moja "akože panička" kričí s plnými ústami, že čo do mňa súkajú také nezdravé veci (hehe, hlavne že ona furt chrúme dajaké veci voňajúce čokoládou a potom ochká pred zrkadlom, že aká je tučná!).
Asi by som vám mal predstaviť mojich členov svorky, vašk? No, takže môj pán, ktorého mám najradšej, chodí každý deň do práce a iba dva dni si vyhradí pre mňa. Ale mám ho rád, lebo mi každý večer dá horalku a jabĺčko a často s ním chodíme do revíru.
Pánova panička učí na vysokej škole, má ma velmi rada a trpí ma v posteli. Od nej žobrem jedlo a sťažujem sa jej ako ma pánko núti počúvať.
Zdenka, tak to je paničkina dcéra, stále len sedí pred počítačom. Dáva mi maškrty, a občas ma zobrie na výlet. No a potom je tu moja "akože panička", teda aspoň ona si to myslí. Najradšej ma má vo výstavnom kruhu a vie byť na mňa nahnevaná, keď ju doma nepočúvam. Nedovolí mi žiadnu čokoládu (sama sa ňou napcháva) a večer sa po mne na sedačke vála, až ma gniavi. Furt mi hovorí aký som pekný a že mi trčia rebrá.
A mám aj nevlastnú sestričku Jenny, celým menom JENA Istropolis Kincse, ktorá je skoro ako ja len ma také dlhé chlpy a fúzy. Celý deň blbneme a naháňame sa. Je to ešte krpaňa, strašne rada žerie veci ktoré by som ja na svoj mlsný jazýček ani nedal! Strašne veľa kúše, dokonca aj mňa furt okusuje, kúše ma do uší a och, ja sa hanbím, no, viete, tam pod chvostom.
Takže milé psie slečny, ak som sa vám zapáčil a nechali by ste sa pozvať na nejkú dobrú večeru, napíšte to mojej paničke a ona nám už nejaké rande dohodi:-))

Cmuk (teda lííz) a pac, váš oddaný Alan.